Post 1

Avaloni arenduse PRIVAATSUSPOLIITIKA

AvalonEstates OÜ jaoks on meie klientide ja partnerite usaldus väga oluline. Me soovime, et kõik, kes meiega enda isikuandmeid jagavad, oleksid kindlad, et hoolitseme nende andmete eest parimal võimalikul moel. Käesolev privaatsuspoliitika on koostatud eesmärgiga kaitsta AvalonEstates OÜ endiste, praeguste ja tulevaste klientide privaatsust. Sellest lähtuvalt toome välja põhimõtted, mis käsitlevad kliendi isikuandmete kogumist, kasutamist, talletamist, edastamist ja avaldamist ning on kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.

AIsikuandmete kogumine ja kasutamine

  • Isikuandmetena käsitleme andmeid, mis on isiku poolt meiega jagatud vabatahtlikult. Isikuandmed võivad sisaldada nime, telefoninumbrit, e-maili, aadressi ja muid andmeid.
  • Isikuandmeid kasutame vaid selleks ettenähtud eesmärgil, milleks on klientidele värskeima turuinfo edastamine, uusarenduste tutvustamine, küsimustele vastamine, parimate pakkumiste, kliendipäevade ning muude Avalon Estates OÜ tegevusega seotud info jagamine.

Käesolev privaatsuspoliitika on koostatud eesmärgiga kaitsta AvalonEstates OÜ endiste, praeguste ja tulevaste klientide privaatsust. Sellest lähtuvalt toome välja põhimõtted, mis käsitlevad kliendi isikuandmete kogumist, kasutamist, talletamist, edastamist ja avaldamist ning on kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.

  1. Juhul, kui saate meie käest eelnimetatud infot, ilma et oleksite meile enda teadmata edastanud oma andmeid, palume sellest teada info@avalon.ee
  2. Isikul on õigus oma nõusolek igal ajal tagasi võtta teavitades sellest aadressil info@avalon.ee

Sellest lähtuvalt toome välja põhimõtted, mis käsitlevad kliendi isikuandmete kogumist, kasutamist, talletamist, edastamist ja avaldamist ning on kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.